Letní pauza v rozvozech do domu

Děkujeme za podporu! Bez vás bychom to nedali!

Objednávky až do domu v rámci krizového zásobování jsme s příchodem letní sezóny a otevřením hospod na nějaký čas ukončili. Navštivte a podpořte svůj oblíbený podnik – pitím našeho piva!

V mezičase pro vás chystáme nový webshop a na podzim závozy a snad i zasílání piva opět rozjedeme.

Dej Bůh štěstí!

Držte s námi basu. Pivo nebo cidre přímo k vám domů.

Pivo za časů Cholery!


Hospody, bary a kavárny jsou zavřené. Pivovarský kotel vyhasl. U nás v Chříči máme ale navařené plné sklepy piva, které vám může výrazně zpříjemnit čas strávený v karanténě nebo nařízené dovolené.

Rozhodli jsme se proto, že budeme po vzoru zásilkových služeb rozvážet pivo přímo k vám domů. Minimální odběr pro závoz zdarma pro širší centrum Prahy a Plzně je basa piva/cidru. Jinde dle domluvy. Pivovarská prodejna potravin je stále otevřena.

Zpříjemněte si čekání a třeba nám pomůžete vyhnout se bankrotu!

Závozy do Plzně ve středu a do Prahy pravidelně v pondělí a ve čtvrtek, nepravidelně i v úterý a v pátek.

A co je to ta basa? Vejde se do ní 24 třetinek, nebo 12 sedmiček, nebo 6 PETek. Druhy piva si do ní můžete libovolně namixovat.

Prostě nezvládneme rozvážet po jedné lahvi, ale pokud máte spešl požadavek (třeba i na sudy), napište, nějak to vymyslíme!

V rámci složité logistiky obalů upozorňujeme, že nyní neúčtujeme zálohy na přepravky, protože budeme zavážet bez nich.
Pokud byste si chtěli pivo nechat v přepravkách, upozorněte nás, prosím, obratem. Přidáme na doklad zálohu, který činí standardních 100 Kč za jednu basu.

Dotazy směřujte na Tondu Štogra: tonda@pivovarchric.cz, 736 534 356

Pivovarská prodejna otevřena


Pivo vám natočit nemůžeme, pivovarská prodejna potravin ale zůstává otevřená každý den od 10 do 20. 

Stavte se pro pivo v lahvi!

Týden chráněných pivovarů

Tři chráněné pivovary, Falkenštejn, Chříč a Neratov, které dávají práci lidem s postižením, se spojily se svými hospodskými tak, aby všichni společně dohromady podpořili dobrou věc.

V týdnu 15. – 22. 2. hospodští narazí pivo z výše jmenovaných pivovarů a výtěžek následně odešlou ve formě peněžního daru jedné ze dvou organizací podle vlastní volby.

Pivovary dávají svým hospodským pivo za zvýhodněné ceny pod podmínkou, že veškerou tržbu z tohoto piva poukáží vybranému charitativnímu projektu. Tiskovou zprávou oznámíme výnosy projektu, jejich určení a seznam všech hospod, které se do akce zapojily.

Akce má za cíl finančně podpořit Prádelnu Veronika v Jičíně zaměstnávající zdravotně postižené a denní stacionář Lávka pro lidi s postižením v Neratově.

Do akce se zapojily:

V Jičíně: Hotel JicinHotel RiegerHotel reSTARTTankovna U NašichCafé Loggie a Veselka.

V Hradci Králové: Batalion u DrakůHostinec Malý RůžekPivoŇka – pivotékaCafé Local Stromovka a DOORS.

A dále v Praze Ponrepo, v Poděbradech Pivnice U Čiháků, v Pardubicích Hospoda u Zamastilů, v Novém Městě nad Metují Seladon Espresso, v Rábích Da-da-lie club a Sport areál Jezbiny v Jaroměři.

Více informací naleznete také na události na facebooku.

Velikonoční speciál a otvírací doba

Na Velikonoce máme speciální Irish Red Ale. Koupit můžete v pivovaru, zpřítelených podnicích, nebo si ho nechat přivézt až k vám domů.

Otevřeno máme pátek – pondělí od 10 do 18 hodin.

Maškara NEIPA

Rozverný světlý 13° masopustní svrchňák New England IPA – pivní styl pocházející ze severovýchodu USA. Při vaření se do něj přidávají ovesné vločky, aby pivo získalo více bílkovin a pšeničný slad. Za studena chmelené pivo (chmely odrůdy Mosaic) s ovocným nádechem.

Chříčský cidre

Úplnou novinkou v nabídce je Cidre vlastní výroby, který by měl zůstat v sortimentu nastálo. K mání ve třetinkách, sedmičkách a KEG sudech.

Cidre francouzského typu vyrobený z vybraných odrůd českých jablek. Čerstvě vylisovaný mošt fermentujeme a necháme dokvašovat v ležáckých tancích. Nic víc, nic míň! Nepřidáváme cukr, konzervanty, barviva, aromata. Uměle nedosycujeme. Žádný koncentrát! Jablka, jenom jablka, nic než jablka! K tomu nám dopomáhej Bůh!

Vánoční otvírací doba

Nad všechna piva ční – Chlívek vánoční!

Aromatický 11° Irish Red Ale. Jantarovo červenou barvu dodává pivu vybraná kombinace barevných sladů. Jemné zemité, kořenité a květinové aroma pochází z britského chmele odrůdy East Kent Goldings. Dnes se nám narodil spasitel světa!

Dušičkový speciál

A máme tu speciál pro měsíc listopad! Aromatický červený ejl navařený ve zvláštní edici určené ku připíjení na světlou památku vašich blízkých i vzdálených zesnulých. Odrůda anglického chmele East Kent Golding dává pivu zemité, kořenité a květinové aroma. Nashledanou!

< Starší aktuality